Художня майстерня deСтиль авторська лялька - ляльковий дім
м.Київ, вул.Тарасівська 12

Інформація за телефонами:
097-246-08-83
068-236-27-29
093-449-44-65
eMail    info@destyle.com.ua
Укр   Рус
Новини   •   Ляльковий дім   •   Милі дрібнички   •   Майстер-класи   •   Матеріали   •   Живопис   •   Фотографія, дизайн
   
План виставок


 
24-26 лютого  
  салон «Модна лялька»  
  весняна тематика

 
  запрошуються автори до співпраці


 
28 лютого  
  танцювальний проект  
  м.Київ

 
  запрошуються художники та хореографи до спільної участі


 
березень  
  "Мій улюблений книжковий герой"  
  м.Київ, вул.Вел.Васильківська 6

 
  запрошуються автори до спільної участі

 
травень  
  проект
«Україна очима художників»
 
  Грузія, м.Тбілісі

 
  запрошуються автори до спільної участі

 
травень  
  ІII міжн.салон ляльок "Київська казка"  
  м.Київ

 
  запрошуються автори до спільної участі


 
   
     
 

 
   
     
 
 
 

 
   
     
 

 
 


 
   
     
 

 
 


 
12 грудня - 06 січня  
  Різдвяна виставка «Містерії Різдва»  
  арт-ресторан "Шляпа" вул.Горького 14

Львівська майстерня шоколаду, Андріївський узвіз 2

книгарня "Сяйво" вул.Вел.Васильківська 6
 
   
 
 
  Художня майстерня deСтиль авторська лялька - ляльковий дім  

Художня майстеря "деСтиль" вітає усіх з першим днем зими!!!

Художня майстеря "деСтиль" вітає усіх з першим днем зими!!!
І нагадує, що саме час на пошуки різдвяних подарунків. А що може бути кращим за роботу майстра, що вклав у неї свій талант, працю та море позитивної енергії.


...     >> даліСкоро весняні канікули!!! Запрошуємо школярів та їх батьків на майстер-класи за містом.

Скоро весняні канікули!!! Запрошуємо школярів та їх батьків на майстер-класи за містом, творчі заняття поєднуватимемо з прогулянками у сосновому лісі, свіжий березовий сік та галицький струдель як бонус. Частину коштів віддамо на закупівлю матеріалів для творчого будиночку на Фролівській, де проводяться майстер-класи для дітей-біженців. ...     >> даліФото-звіт виставки авторської ляльки "Різдвяні дарунки".

У Києві за адресою вул.Б.Хмельницького, 7 з 17 грудня по 11 січня 2015 року відбулась виставка авторської ляльки "Різдвяні дарунки". ...     >> даліВідкриття новорічної виставки авторської ляльки, музей історії міста Києва

У Києві за адресою вул.Б.Хмельницького, 7 з 17 грудня по 11 січня відкрилась виставка авторської ляльки, присвячена новорічним святам. ...     >> даліРіздвяна виставка авторської ляльки
Шановні майстри художньої іграшки!

Київське громадське об’єднання лялькарів “deStyle” запрошує вас взяти участь у "Різдвяній Виставці" , яка відбудеться з 12 грудня по 22 січня в центрі столиці - Музеї історії Києва, за адресою: вул. Б. Хмельницького 7 (ст. м. Театральна).
...     >> даліВиставка авторської ляльки відбудеться у квітні 2015 р. в музеї історії Києва -присвячується Україні!

Виставка авторської ляльки відбудеться у квітні 2015 р. в музеї історії Києва -присвячується Україні! ...     >> даліХудожня майстерня "деСтиль" вирушає на виставку у Москву.

7-10 березня 2013р. у Москві відбудеться виставка авторських ляльок "Весенний бал на Ветошном", на якій ми висвітлюємо творчість двох українських майстринь: Ірини Таубе та Ірини Пільків. ...     >> даліВеселого Різдва та щасливого Нового Року
усім добрим людям!!!

...     >> далі20-23 грудня
Український дім | Виставка ведмедиків Тедді та авторських ляльок.

Запрошуємо усіх наших шанувальників в
Український дім на виставку ведмедиків Тедді та авторських ляльок. Наш стенд М13.
Виставка - це завжди свято, а надто ще на передодні різдвяних свят. Усім гарного настрою та хороших подарунків!

...     >> даліПроект "Ляльки запрошують до танцю" вирушає у Грузію

З 24 по 26 листопада в Тбілісі відбудеться виставка авторської ляльки, на яку запрошено і наше художнє об’єднання. ...     >> даліЗ Днем Народження нас!!!

"Ляльки запрошують до танцю"
19 -29 вересня
Національний літературний музей України
вул. Б.Хмельницького 11
кожного дня з 9 до 17 год, крім неділі ...     >> даліПроект «ЛЯЛЬКОВА КРАЇНА».
6-8 вересня

Виставка-продаж авторських ляльок з різних куточків світу «Лялькова країна» у КиївЕкспоПлазі на Нивках. ...     >> даліВиставка авторських ляльок "Шкільна лялькова феєрія!"

У книжковій крамниці "Сяйво" з 30 серпня по 20 вересня відкрилась виставка ляльок присвячена школі - "Шкільна лялькова феєрія!". ...     >> даліНовий проект
"Ляльки запрошуть до танцю!"

Запрошуємо прийняти участь у новому проекті Київської громадської організації художників-лялькарів. ...     >> далі"Чарівний світ майстрів"

Виставка в Тбіліському фольклорному центрі присвячена 20-ти річчю дипломатичних відносин України та Грузії "Чарівний світ майстрів" уперше обєднала в одному проекті грузинські та українські мистецькі твори. 33 українських автора надали понад 200 експонатів для виставки у Тбілісі. Природно, що грузинських робіт було більше. Проте українські роботи вразили глядачів яскравістю барв, високим художнім рівнем та національною самобутністю. ...     >> даліВиставка авторської ляльки в Грузії.

В Тбілісі з 2 по 8 травня у національному фолькльорному центрі відбудеться виставка ляльок!
Українську авторську ляльку разом з цілою делегацією українських майстрів представлятиме художня майстерня "деСтиль", керівник проекту - Оксана Воропай.
...     >> даліПроект "Книжкові фантазії" запросили на 7 Київський Весняний книжковий ярмарок МЕДВІН

7 Київський Весняний книжковий ярмарок МЕДВІН пройде 5-7 квітня в КиївЕкспоПлазі, павільйон 3, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки).
Художню майстерню "деСтиль" запрошено з проектом "Книжкові фантазії" на це свято книги. Тож запрошуємо усіх, хто ще не встиг помилуватися нашими ляльками, завітати на 7 Київський Весняний книжковий ярмарок МЕДВІН. ...     >> даліСвітлини з виставки ляльок в Одесі
22-25 березня 2012 р.

Відбулась третя виставка ляльок в Одесі. Одеса потішила нас гарною погодою, великою кількістю відвідувачів та хорошою організацією виставки, за що усім велике спасибі!!! ...     >> даліВЕЧІР ЛІРИЧНОЇ ПОЕЗІЇ

"Поет – митець, творець, художник
Він пастор душ і людських думок."

7 березня відбувся вечір ліричної поезії в книгарні "Сяйво", організатором якого є художня майстерня "деСтиль". ...     >> даліВідкриття виставки авторської ляльки "Книжкові фантазії".

01 березня відбулося відкриття виставки авторської ляльки "Книжкові фантазії" в книгарні "Сяйво".
Дякуємо усім майстрам за надзвичайну активність та зацікавленість тематикою виставки. Понад 60 експонатів чекають на своїх глядачів та покупців у центральній частині м.Києва.
...     >> даліФоторепортаж з виставки "Модная кукла"

У формуванні нашого стенду брали участь такі майстрині:
Таубе Ірина, Дяченко Оксана, Катющенко Ірина,Перепелицина Марина, Оксана Воропай, Пільків Ірина, Герета Мар'яна.
Також на виставку приїхали наші друзі з Грузії, вони привезли з собою свої роботи в національних костюмах. ...     >> даліЗапрошуємо усіх майстрів авторської ляльки!

Щедрий вечір, добрий вечір!
Добрим людям на здоров*я!!!
Художня майстерня ДеСтиль вітає усіх з Йорданом та запрошує 22 січня на 11:00 усіх київських майстрів авторської ляльки в Львівську майстерню шоколаду що на Андріївському узвозі 2, на чаювання та обговорення майбутніх проектів товариства. ...     >> даліВітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Громадське об'єднання "деСтиль" вітає усіх киян та гостей нашого міста з новорічними святами та запрошує відвідати передріздвяні виставки нашого товариства, що експонуються в арт-ресторані "Шляпа" вул.Горького 14, книжновому магазині "Сяйво книги" вул.Васильківська 6, та у Львівській шоколадній майстерні вул.Андріївський узвіз 2. ...     >> даліУвага! нові проекти.

Громадське об'єднання художників-лялькарів м.Києва пропонує усім небайдужим приєднатися до втілення в життя двох масштабних проектів:
1. У вересні - виставка авторської ляльки на тему "Танець", хореографічні композиції ...     >> даліВідкриття виставки «Тепло без слів»
1 жовтня о 19:00 разом з музичним Гуртом "Illusions".

Виставка «Тепло без слів» відкриється 1 жовтня о 19:00 разом з музичним Гуртом "Illusions".
Вхід вільний
...     >> даліЗапрошуем на урочисте закриття арт-проекту «Все дело в шляпе».

06 жовтня 19:30 арт-ресторан «Шляпа», вул.Горького 14.

В програмі:
квартет саксофоністів SaxKings
школа джазового та естрадного мистецтва
Юлія Ткаченко - вокал ...     >> даліАнонс
Відкриття виставки авторської ляльки «Все дело в шляпе»!

Запрошуємо Вас відвідати відкриття виставки авторської ляльки «Все дело в шляпе»!
Що розпочнеться 22 вересня 2011р., в арт-ресторані «Шляпа», м.Київ, вул.Горького 14.
Художня майстерня «деСтиль» – громадське об’єднання провідних майстрів авторської ляльки України працює над створенням масштабної виставки об’єднаної однією темою, експозиція включає понад 40 робіт 25 відомих лялькарів України та буде уперше представлена у арт-ресторані «Шляпа», що розташований у м.Києві, вул.Горького 14
...     >> даліЗапрошуємо на відкриття нової виставки української авторської ляльки "Червоні коралі"!!!

Вітаємо усіх з відкриттям нового виставкового сезону, що розпочнеться у нашій галереї з виставки української авторської ляльки "Червоні коралі". Відкриття - 25 серпня о 17:00
...     >> даліТиждень низьких цін

У зв’язку з тим, що термін проведення виставки авторських ляльок на тему "Кохані хорошики"наближається до завершення, ми оголошуємо повний розпродаж експонатів за цінами художників.
Тож ласкаво просимо!
Не пропустіть унікальної можливості придбати хороший подарунок - художній витвір мистецтва, створений автором у єдиному екземплярі. ...     >> даліВсеукраїнська виставка авторської ляльки "Кохані хорошики"

У виставці приймають участь майстри з усіх куточків України - від сонячних південних міст Криму до північних та східних областей. Виставка є результатом серйозної роботи галереї деСтиль, яка незважаючи на короткий термін своєї діяльності, потужно працює на ниві популяризації мистецтва авторської ляльки. ...     >> даліЗапрошуємо в суботу на зустріч з Лалі Топурія.

Лалі Топурія - лялькарка, що завітала до нас з Тбілісі і привезла до Києва невелику колекцію грузинських ляльок.
В художню майстерню деСтиль майстриня завітала із своєю колекцію текстильної ляльки в національних костюмах. Вона не тільки розповіла нам про грузинських лялькарок та музей іграшок в Тбілісі, а також принесла відеофільми з цікавими техніками валяння та дизайном верхнього одягу.
...     >> даліЗапрошуємо на відкриття нової виставки авторських ляльок “Кохані хорошики”.

26 травня о 17:00 – відкриття виставки авторських ляльок “Кохані хорошики” (наші домашні улюбленці).
Чекаємо усіх в художній майстерні deСтиль за адресою: вул.Тарасівська, 12 (вхід через арку №14) з 26.05 по 26.06 ( з 11 до 19 год.)
тел. для довідок 097-246-08-83 ...     >> даліII Міжнародний салон авторської ляльки "Київська Казка", Україна, Київ

II Міжнародний салон авторської ляльки "Київська Казка" відбудеться 18-22 травня 2011 року в Києві в Національному центрі культурного та ділового співробітництва "Український Дім". ...     >> даліБезкоштовний майстер-клас по виготовленню квітів.

Запрошуємо у середу, 11.05, з 16:00 усіх бажаючих на безкоштовний майстер-клас по виготовленню квітів з глини Floral Modelling, що не потребує запікання. Заняття у нашій художній майстерні проводитиме майстер та виробник цього матеріалу Марина Бєлова. ...     >> даліХристос Воскрес!!!

Воістину Христос воскрес!
І хай воскреснуть всі надії.
Великдень світлий наступив.
І збудуться завітні мрії!
Христос Воскрес!!! ...     >> даліБезкоштовні майстер-класи по розпису писанок

Запрошуємо в середу и четвер (20 і 21 квітня) в 16:00 на безкоштовні майстер-класи по розпису писанок. З собою мати видуте біле яйце.
>> фоторепортаж ...     >> даліДень відкритих дверей

Щосереди ви матимете можливість відвідати нашу майстерню до 21 години. ...     >> даліВідкриття виставки "Квіткоманія"

Отже, незважаючи на усі штормові попередження та витівки нашої матінки природи,відкриття нашої художньої виставки «Квіткоманія» - відбулося!
...     >> даліКвіткоманія.
6 квітня о 17:00

Запрошуємо на відкриття виставки, присвяченій такій довгоочікуваній весні.
На Вас чекає справжня квіткова феєрія - живопис, вишивка, батік, ляльки, а для приємної бесіди - солодощі та квітковий чай. ...     >> даліЗапрошуємо до співпраці митців усіх напрямів

Художня майстерня деСтиль запрошує до співпраці художників, скульпторів та митців інших художніх напрямів. ...     >> даліДля чого потрібен майстер-клас

Майстер-клас це своєрідна посвята, таємничий магічний ритуал передачі знань від майстра до учня, а з погляду сучасної психології це подолання внутрішнього бар’єру невпевненості, такий собі дозвіл самому собі нарешті взятися за давно омріяну справу, купити квиток у захоплюючу подорож країнами творчості та фантазії ...     >> даліВідкрий двері у чарівний світ казок.

Виготовлення авторської ляльки стає дедалі популярнішим у нас на Україні, адже тут жінка може якнайбільше розкрити свої таланти не тільки у живописі - розписі обличчя, скульптурі – ліплення фігури, але й задіяти усі свої вміння модного дизайнера ...     >> даліНова експозиція

З 1 лютого відкривається нова експозиція авторських ляльок присвячена дню св.Валентина ...     >> даліЗапрошуємо на виставку живопису Євгена Івановича Подоляна.

1 лютого художня майстерня deСтиль запрошує на відкриття виставки олійного живопису Євгена Івановича Подоляна. ...     >> даліРіздвяна виставка.

Художня майстерня deСтиль вітає усіх киян з наступаючими новорічними святами і запрошує на відкриття виставки"Різдвяна ніч" 19 грудня о 15:00. ...     >> даліПрем'єра

Ось і відбулась перша урочиста подія у нашій галереї. Одночасно ми відсвяткували і відкриття дуже серйозної персональної виставки Наталії Фоміної та геть несерйозного новосілля. Вийшло водночас дуже врочисто, та разом з тим затишно, можна сказати камерно, без зайвого галасу та великого натовпу ...     >> даліDABIDA (Голандсько-Бельгійське товариство художників лялькарів)
Щорічний конкурс ляльок 2011
Нагородження ляльковою премією 2011 імені Ханні Сарріс
Тема: «Час»

Пропонуємо Вам відправити Вашу роботу на цей престижний конкурс. Як розкрити тему – повністю залежить від Вас, єдина вимога: це має бути тривимірна фігура або група фігур ...     >> даліКиївський музей ляльок.

У Києві за адресою Кловський узвіз, 8 у 2003 році на першому поверсі однією дружньою сім’єю поселилися найпрекрасніші, найказковіші, такі різні за віком та характером, веселі й сумні, мрійливі та серйозні персонажі, котрі причарують малечу, а дорослим нагадають про їхнє дитинство ...     >> далі