Художня майстерня deСтиль авторська лялька - ляльковий дім
м.Київ, вул.Тарасівська 12

Інформація за телефонами:
097-246-08-83
068-236-27-29
093-449-44-65
eMail    info@destyle.com.ua
Укр   Рус
Новини   •   Ляльковий дім   •   Милі дрібнички   •   Майстер-класи   •   Матеріали   •   Живопис   •   Фотографія, дизайн
   
Авторська лялька - майстер клас - новини

Всеукраїнська виставка авторської ляльки "Кохані хорошики"

У виставці приймають участь майстри з усіх куточків України - від сонячних південних міст Криму до північних та східних областей. Прекрасні панночки із Севастополя задивляються на ошатних лордів з Харкова, благородний князь запрошує на царське полювання, а столичні моторизовані коти як завжди кудись поспішають. Я думаю, що коли стемніє, у нас можна послухати цілий котячий хор, що зручно вмостився на нашій полиці.
Виставка є результатом серйозної роботи галереї деСтиль, яка незважаючи на короткий термін своєї діяльності, потужно працює на ниві популяризації мистецтва авторської ляльки. А саме, часто змінює експозицію галереї, щосереди проводить цікаві культурні заходи, лекції, свята та нескладні майстер-класи для дітей.Навчаються у нас і серйозному, професійному виготовленню мистецької ляльки, постійно урізноманітнюють та поновляють учбові програми. Господиня галереї пройшла курс навчання у відомого голландського майстра Івон Фліпс, старається бути у курсі найновіших технологічних напрацювань та нових матеріалів, є у наших майстрів і свої напрацювання, у нас завжди панує творчий пошук та цікава робота, ми з радістю ділимось своїм досвідом з усіма бажаючими. Так ми самі виготовляємо матеріал та розробили свої методики по виготовленню ляльок та інших іграшок з папє-маше, чудових веселих звіряток з радістю навчить вас виготовляти Оксана Воропай, розписувати казкових жуків та бегемотів молодий жудожник Стефанія Мак.