Художня майстерня deСтиль авторська лялька - ляльковий дім
м.Київ, вул.Тарасівська 12

Інформація за телефонами:
097-246-08-83
068-236-27-29
093-449-44-65
eMail    info@destyle.com.ua
Укр   Рус
Новини   •   Ляльковий дім   •   Милі дрібнички   •   Майстер-класи   •   Матеріали   •   Живопис   •   Фотографія, дизайн
   
Авторська лялька - майстер клас - новини

Прем'єра

Ось і відбулась перша урочиста подія у нашій галереї. Одночасно ми відсвяткували і відкриття дуже серйозної персональної виставки Наталії Фоміної та геть несерйозного новосілля. Вийшло водночас дуже врочисто, та разом з тим затишно, можна сказати камерно, без зайвого галасу та великого натовпу.
І все таки, хоч і не значна це подія у масштабі нашого міста, подумаєш - іще одна мистецька галерея, чи здивуєш цим столицю, та є інша сторона події, і це звичайно ж таки персональна виставка Наталії Фоміної. Такої серйозної мистецької експозиції я вже давно не бачила, і це стосується не тільки авторської ляльки, а й інших видів мистецтва.
Авторська лялька є порівняно молодим явищем у мистецтві. Ще досі точаться дебати навколо того чи взагалі вважати це мистецтвом. Та лялька Наталії Фоміної є без всякого сумніву мистецьким об'єктом. Вражає не тільки фаховість художниці, рівноцінно як і в пластиці так і в довершеній бездоганності костюму, а передовсім її філософська глибинність цілісність образів, серйозність та важливість усіх роздумів художниці, так влучно втілених у її творіннях. Ось наприклад, "Водяна лілія". Хтось бачить тут тільки витончений жіночий образ, дещо меланхолійний, дуже ніжний, тендітний як пупянок ще не розквітлого водяного лотосу, хтось помітить високу художню техніку виконання, гармонію кольору та пластики, і тільки коли хоч трішки довше затриматись коло ляльки, і замислитись, заглянути глибше, тільки тоді, можливо, ви зумієте побачити усю плинність людського життя, іллюзорність буття. І тоді Лілія розкаже вам про безкінечну ріку життя, яку кожен з нас пропливає під власними вітрилами, і у кожного своя дорога і своє призначення.мистецтвознавець І.Пільків.