Художня майстерня deСтиль авторська лялька - ляльковий дім
м.Київ, вул.Тарасівська 12

Інформація за телефонами:
097-246-08-83
068-236-27-29
093-449-44-65
eMail    info@destyle.com.ua
Укр   Рус
Новини   •   Ляльковий дім   •   Милі дрібнички   •   Майстер-класи   •   Матеріали   •   Живопис   •   Фотографія, дизайн
   
Авторська лялька - майстер клас - новини

ВЕЧІР ЛІРИЧНОЇ ПОЕЗІЇ

"Поет – митець, творець, художник
Він пастор душ і людських думок."

7 березня відбувся вечір ліричної поезії в книгарні "Сяйво", організатором якого є художня майстерня "деСтиль".
Усі наші гості та відвідувачі книгарні мали змогу насолоджуватись прекрасною сучасною та класичною поезією у виконанні авторів та професійних театральних акторів у затишній атмосфері книгарні. А також з цікавістю розглядали героїв відомих літературних творів, створених руками українських майстрів-лялькарів. Понад 50 персонажів книг розташувались на чудових вітринах книгарні і притягують погляди людей: ось весело підморгує коза-дереза Оксани Цюпи, Івасик Телесик Лади Громової пливе на своєму човнику, чарівні персонажі з "Аліси в країні чудес" Марини Зіміної, Шекспіріада від Наталі Мінєєвої і багато багато інших чудових ляльок.
Ми дякуємо нашим шановним поетам за те, що подарували нам свої поезії, такі щирі та сповнені глибокого філософського змісту,ніжні, легкі та безтурботні, а часом несподівано гості та правдиві. Усі вони дуже різні та неповторні: Євген Дерев'янко, Оля Зозуля, Орися Григоренко, Марина Мазуренко, Олеся Черкасова, Маргарита Денько.