Художня майстерня deСтиль авторська лялька - ляльковий дім
м.Київ, вул.Тарасівська 12

Інформація за телефонами:
097-246-08-83
068-236-27-29
093-449-44-65
eMail    info@destyle.com.ua
Укр   Рус
Новини   •   Ляльковий дім   •   Милі дрібнички   •   Майстер-класи   •   Матеріали   •   Живопис   •   Фотографія, дизайн
   
Авторська лялька - майстер клас - новини

Відкриття виставки "Квіткоманія"

Отже, незважаючи на усі штормові попередження та витівки нашої матінки природи,відкриття нашої художньої виставки «Квіткоманія» - відбулося!
Дякуємо усім нашим гостям, що не злякалися дощу та втоми останнього робочого дня тижня, завітати на нашу скромну імпрезу. Ви всі нам дуже дорогі, ми цінуємо вашу увагу та зацікавленість мистецтвом, тож будемо старатись якомога якісніше влаштовувати наші виставки, вкладати у наші роботи увесь свій хист та душу.
Також велика дяка усім учасникам виставки, що наповнили нашу експозицію чудовими роботами, повними життєвої енергії та весняної бадьорості. Окрема подяка п. Оксані Воропай, що не зважаючи на пошкоджену ногу, з великим ентузіазмом допомагала залучити широке коло учасників та розповсюдженню інформації про виставку. І нарешті, сердечно дякуємо п. Олегу за такий душевний музичний супровід.
І незважаючи на погоду, на повне ігнорування події мас-медіа (нажаль у нас в моді тепер виставки живопису аутистів , шизофреніків та усякого іншого роду відхилень, тепер у нас не модно бути здоровим, потрібно всіх лікувати, тому всі мусять бути інвалідами) - ми відкрили свою дуже позитивну художню виставку. Тож запрошуємо Вас , ми раді поділитись енергією весни з усіма нашими відвідувачами, і може тоді нарешті потеплішає. Усе залежить від Вас!!!Пільків Ірина