Художня майстерня deСтиль авторська лялька - ляльковий дім
м.Київ, вул.Тарасівська 12

Інформація за телефонами:
097-246-08-83
068-236-27-29
093-449-44-65
eMail    info@destyle.com.ua
Укр   Рус
Новини   •   Ляльковий дім   •   Милі дрібнички   •   Майстер-класи   •   Матеріали   •   Живопис   •   Фотографія, дизайн
   
Авторська лялька - майстер клас - новини

Квіткоманія.
6 квітня о 17:00

У виставці беруть участь художники:
Оксана Воропай
Тетяна Паращук
Жанна Олійник
Марина Бєлова
Інна Ткач
Стефанія Мак
Ірина Пільків

За вікном ще лиш де-не-де почала пробиватись молода трава, дерева не поспішають одягати ніжно зелені шати, а у нас весна вже почувається повноправною господинею – заквітчала ніжним весняним цвітом усі живописні полотна, вишукані вишиванки, батикові шалі, наділила весняним настроєм мешканців нашої галереї – тут і кокетливі панянки, і зайчики, і коти, і медведі. Та багато-багато квітів, справжні флористичні композиції, що не зів’януть і тішитимуть око протягом усього року. Авторка цих композицій на відкритті виставки проведе презентацію нового вітчизняного матеріалу для виготовлення квітів, продемонструє його властивості.
Справжнім святом для київських красунь буде колекція авторських шалей, виконаних у техніці батику, що стане окрасою найвишуканішого вбрання.
Ніхто не встояв перед чарами весни, тож і ми з радістю поділимось з Вами, шановні наші відвідувачі, бадьорим весняним настроєм, новими мистецькими ідеями, і просто приємним естетично наповненим відпочинком, гостинним чаюванням та домашнім печивом.