Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
Громадське об'єднання "деСтиль" вітає усіх киян та гостей нашого міста з новорічними святами та запрошує відвідати передріздвяні виставки нашого товариства, що експонуються в арт-ресторані "Шляпа" вул.Горького 14, книжновому магазині "Сяйво книги" вул.Васильківська 6, та у Львівській шоколадній майстерні вул.Андріївський узвіз 2.
Веселих свят та щасливого Нового року усім бажає художня майстерня "деСтиль"!!!
Пільків Ірина
|