Художня майстерня deСтиль авторська лялька - ляльковий дім
м.Київ, вул.Тарасівська 12

Інформація за телефонами:
097-246-08-83
068-236-27-29
093-449-44-65
eMail    info@destyle.com.ua
Укр   Рус
Новини   •   Ляльковий дім   •   Милі дрібнички   •   Майстер-класи   •   Матеріали   •   Живопис   •   Фотографія, дизайн
   
Авторська лялька - майстер клас - новини

DABIDA (Голандсько-Бельгійське товариство художників лялькарів)
Щорічний конкурс ляльок 2011
Нагородження ляльковою премією 2011 імені Ханні Сарріс
Тема: «Час»

Пропонуємо Вам відправити Вашу роботу на цей престижний конкурс. Як розкрити тему – повністю залежить від Вас, єдина вимога: це має бути тривимірна фігура або група фігур. Можна працювати в будь-якому стилі (техніці) та матеріалі, наприклад реалізм або абстракція, глина чи текстиль і т.п.
Від кожного учасника приймається лише по одній роботі. Участь в конкурсі безкоштовна. Цей захід є доступним для всіх художників-лялькарів по всьому світі.

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка пришліть одну фотографію ляльки в повний ріст і ще одну портретну фотографію (максимальний розмір 900х600 пікселів) за адресою astrid.j.mulder@xs4all.nl
Також треба вказати своє ім’я, адресу, електронну пошту, номер телефону, назва роботи, матеріал, розмір та короткий опис-характеристика ляльки.

В журі входять всі члени «DABIDA», котрі будуть оцінювати роботи за такими критеріями: експресивність, оригінальність, авторський почерк і техніка.

Роботи на участь в конкурсі приймаються до 1 лютого 2011 року.
В середині лютого на сайті «DABIDA» буде розміщено 10 робіт, що набрали найбільшу кількість голосів журі. До кінця лютого будуть обрані 3 найкращі роботи. Інші 7 учасників отримають сертифікат про номінацію з оцінкою журі (в електронному вигляді) + банер номінанта, який вони зможуть розмістити на власних сайтах.

Автори трьох найкращих робіт будуть запрошені на п’ятий «День DABIDA», що відбудеться 10 квітня 2011 року. Там їхні роботи будуть експоновані протягом всього свята, також вони отримають сертифікати з оцінкою журі.

Потім оголосять переможця конкурсу 2011 року та нагородять премією імені Ханні Сарріс.
Всі роботи-номінанти будуть розміщені на сайті «DABIDA» протягом цілого року з додатковою інформацією про трьох найкращих художників і репортаж про цю подію.
Додаткову інформацію Ви можете отримати на сайті www.dabida.eu

Бажаємо удачі!студентка КНАМ Кишкан М.