Художня майстерня deСтиль авторська лялька - ляльковий дім
м.Київ, вул.Тарасівська 12

Інформація за телефонами:
097-246-08-83
068-236-27-29
093-449-44-65
eMail    info@destyle.com.ua
Укр   Рус
Новини   •   Ляльковий дім   •   Милі дрібнички   •   Майстер-класи   •   Матеріали   •   Живопис   •   Фотографія, дизайн
   
Авторська лялька - майстер клас - новини

Для чого потрібен майстер-клас

Майстер-клас це своєрідна посвята, таємничий магічний ритуал передачі знань від майстра до учня, а з погляду сучасної психології це подолання внутрішнього бар’єру невпевненості, такий собі дозвіл самому собі нарешті взятися за давно омріяну справу, купити квиток у захоплюючу подорож країнами творчості та фантазії. А у наш швидкісний вік це ще й спосіб отримання сконцентрованого стиснутого у часі пласту інформації та досвіду хорошого майстра, що роками відпрацьовував та шліфував свою техніку, експериментував з матеріалами. Не менш важливим є і фактор спілкування, уміння та бажання майстра передати знання учням.

Мені дуже пощастило з вчителем, я потрапила саме до такої людини, яка не тільки уміло передає свій досвід іншим, але й заряджає своїх учнів нестримною енергією творчості, оптимізму та суцільного позитиву. Івон Фліпс – знаменитий нідерландський майстер-лялькар, що займається авторською лялькою уже понад 30 років, авторка відома своїми роботами у всіх куточках світу. Вона часто подорожує із своїми ляльками, охоче проводить майстер-класи та щиро ділиться своїм багатим досвідом, нічого не приховуючи.

Після кожного заняття з Івон Фліпс, незважаючи на втому та великі навантаження, нас не покидало відчуття якоїсь нестримної радості, творчої енергії і бажання експериментувати. Ми з нетерпінням чекали наступного заняття, а відчуття свята не випаровувалось ще довгий час. З щирою вдячністю я завжди буду згадувати цього майстра та його вагомий вклад у розвиток та популяризацію мистецтва створення авторської ляльки. Ніколи не забудуться її настанови учням : завжди тільки з добрими думками та хорошим радісним настроєм приступати до роботи над лялькою, бо вона закомулює вбере у себе усі ваші думки та настрої та понесе їх людям, а ще з щирою відкритою душею підходити до навчання інших, намагатися не тільки передати технічні навики, а насамперед надихати своїх учнів до творчих пошуків, розвитку їхній талант, виховувати у них відповідальність за те що вони випускають у світ, що одягають у фізичну оболонку, бо лялька то не просто річ, то магічний образ, що живе своїм життям, яке подарував йому автор. Адже першою лялькою були Адам і Єва, бог оживив їх, тож від кожного лялькаря залежить що саме вкладають у своїх дітей майстри-лялькарі.

Творчої вам наснаги та відчуття щастя і гармонії, і нехай ваші роботи несуть людям радість.Ірина Пільків