Доска объявлений  
Мастер-классы  
Кукольная мастерская  
Милые безделушки  
Сундук с материалами  
Мастерская художника  
Мастерская дизайна  
 

Укр
   Рус
 
      Новости новости авторской куклы
Информация по телефонам:
097-246-08-83
068-236-27-29
093-449-44-65
eMail    info@destyle.com.ua
Авторская кукла - мастер класс - новости


 

«Квіткоманія»
6 апреля в 17:00


В выставке принимают участие художники:
Оксана Воропай
Татьяна Паращук
Жанна Олийник
Марина Бєлова
Инна Ткач
Стефания Мак
Ирина Пилькив

За вікном ще лиш де-не-де почала пробиватись молода трава, дерева не поспішають одягати ніжно зелені шати, а у нас весна вже почувається повноправною господинею – заквітчала ніжним весняним цвітом усі живописні полотна, вишукані вишиванки, батикові шалі, наділила весняним настроєм мешканців нашої галереї – тут і кокетливі панянки, і зайчики, і коти, і медведі. Та багато-багато квітів, справжні флористичні композиції, що не зів’януть і тішитимуть око протягом усього року. Авторка цих композицій на відкритті виставки проведе презентацію нового вітчизняного матеріалу для виготовлення квітів, продемонструє його властивості.
Справжнім святом для київських красунь буде колекція авторських шалей, виконаних у техніці батику, що стане окрасою найвишуканішого вбрання.
Ніхто не встояв перед чарами весни, тож і ми з радістю поділимось з Вами, шановні наші відвідувачі, бадьорим весняним настроєм, новими мистецькими ідеями, і просто приємним естетично наповненим відпочинком, гостинним чаюванням та домашнім печивом.